Még a kormánypártisággal kicsit sem vádolható, ex-telexes Dull Szabolcsnak is akadt némi hiányérzete a Tisza kongresszusa kapcsán.
Te is fiam, Brutus?
Pedig Pötyike, a helyedben erre gigantikus baklövésedre nem lennék ennyire büszke.
Meg azért ebből a kis ripacskodásodból látszik, hogy valójában mennnyire is volt őszinte a bocsánatkérésed, és igazából mennyire bántad meg, hogy kitetted azt az ominózus, záporos posztod.
Nyilván semennyire.
/posztok.hu
A Kormorán zenekar vezetője felháborodottan határolódott el a zenéjüket lenyúló Magyar Péteréktől, és kijelentette, hogy továbbra is a nemzeti kormány mellett állnak ki.





Véget ért a Századvég Nyári Egyeteme!
Az esemény során a résztvevő diákok egy inspiráló közösség tagjaiként fejlődhettek személyesen és szakmailag, miközben társadalmi és gazdasági témákban…