Lehet próbálkozni libsik! 


A torontoi orvosi egyetem a hallgatói helyek 75 százalékát az amerikai őslakos, a fekete, és az LMBTQ – csoportokhoz tartozóknak tartja fenn.
De ha te fehér vagy és netán még heteró is, sőt, még orvos is szeretnél lenni, akkor a bekerülési esélyeid… hát, nem túl jók.
/posztok.hu


Jön a Patrióta “Amerika Választ” című műsora! Én tuti, hogy nézni fogom.
Link a kommentben!
Az van, Peti, hogy neked még 2024 őszén is a kedvenc darabod a mentelmi jog maradt.
Ugyanis ki nem bújnál mögüle. Persze mindenki tudja, hogy miért nem…