a lélekölő, abuzív pedagógusok kevés embernél okoznak több kárt. minden rendszer alapvető érdeke az ilyenek kigyomlálása. ezért sem ártana sokkal körültekintőbben kiválasztani, ki lehet pedagógus és…
Hogy kik? Elmondom az új Apáti reagálban!
Link a kommentek között.
/posztok.hu











️