Én már szavaztam, mert nem akarok háborút!
Nem akarok fegyvereket küldeni két idegen ország háborújába.
Te voltál már?
Ti a vasárnapi húsleves előtt vagy után szavaztok?
Végülis, az időpont mindegy, a lényeg: békepárti politikusokat kell küldenünk Brüsszelbe! 

/posztok.hu


️Háború vagy béke? Mi a mai választások valódi tétje?
️ Jó reggelt Vekkeresek! - Tartsatok velünk a mai nap folyamán



️ Én a békére szavazok – ezért a Fideszre szavazok! 
Magyar Péterék ott lesznek!
️