Számolgattam, számolgattam, hogy a DK, a képviselői fizetésekkel, költségtérítésekkel, állami párttámogatásokkal együtt, kb 3 milliárd forint közpénzt kap évente. Kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig hagyják, hogy Pszicho Peti megtizedelje a szavazóikat?
Görgess tovább!
Fú, de ideges lehetett Magyar “pszicho” Péter! Petya barátnője kikotyogta a Blikknek, hogy a szombati rendezvényüket (felerészben) külföldiek szervezték. A videó kikerült, majd jött Pszicho Peti és a…
Hol vannak egyébként most a sajtószabadság védői, amikor a Blikk letörölt egy videót, amiben Magyar Péter barátnője elszólta magát, hogy külföldiek szervezik a rendezvényeit? Most kellene kideríteni,…