
Vajon van összefüggés, aközött, hogy a Momemtum két napig a Sándor-palotánál tüntetett és aközött, hogy mindkét nap megdőlt a "budapesti melegrekord"?

Ők jobb, ha hallgatnak!
Az európai emberek?
Az európai emberek? Mi?
Botokkal és könnygázzal oszlatta fel a rendőrség az egyik gazdatüntetést Madridban. Demokrácia!
️ Gyurcsány mikor vállalt felelősséget a 2006-os rendőrr€rroért vagy az országot megnyomorító tetteiért?
azóta is a baloldal feltétlen vezetője. a balosoknál SOHA NINCS felelősségvállalás!
Ezek is pont olyan politikai hiénák, mint az összes többi