Azért a PDSZ szépen, lassan, csak-csak szembefordítja a hétköznapi embereket a pedagógusokkal. Nem semmi. A Tanú című film jutott eszembe. Ha már a tanárok a vértanúkhoz hasonlítják magukat! "A szerénység Pelikán. Ha valamit szeretek magamban az a szerénység"!


/posztok.hu









is elrejtőznek előlük