Gyurcsányné már gyártatja az árnyékeurót! Természetesen saját fotóval! 


Gyurcsányné már gyártatja az árnyékeurót! Természetesen saját fotóval! 


Fontossági sorrend. 
Ezt a hülyét.. 

Libsi logika!
LEGYEN VILÁGOS:
Ha egy multi cég vezetősége tette volna azt, amit a DK-s polgármesterek az állami rezsitámogatások elbukásával, nemcsak azonnal kirúgják mindet, hanem börtönbe is zárják őket!
Krisztina azt mondja őt nem hivták. Ő ott sem volt nem is tudott róla, hogy van ilyen
Közben a DK perel, mert nem mehettek egyszerre tárgyalni...
TELJESEN HÜLYÉNEK NÉZIK AZ EMBEREKET
3 éve mondjuk:
Gyurcsányék CSATATÉRNEK szánták Budapestet, a lakosság - legyen az jobb vagy baloldali - pedig csak a járulékos veszteség.