MEGSZŰNT A BENZINÁRT STOP VÁROM AZ ELLENZÉKIEK ÖRÖMKÖNNYEIT ÉS KÖSZÖNETNYILVÁTÍTÁSÁT, MERT EGY ÉVE TÁMADTÁK AZ OLCSÓ BENZINT. EZT AKARTÁK, MEGKAPTUK! Éljen a piaci ár!
Görgess tovább!
️ Magyarországon 13 hónapon keresztül 480 forintért tankolhattunk! 🙏 Én köszönöm a kormánynak, hogy eddig élhettem a kedvezménnyel!
Több, mint egy évig érvényben volt az ársapka. Ezalatt az idő alatt sok-sok tízezer forintnyi megtakarítást jelentett a magyar embereknek. Nyilván az inflációt is fékezte, de ezt áttételesen, így az…
Na, most akkor megkérném a szankciópárti baloldalt, akik követelték, hogy olajembargó legyen, hogy a különbözetet majd mindenkinek fizessék ki a kútnál!
"Mi megmondtuk.. Mi elmondtuk százszor, ezerszer, hogy a szankciók el fogják szabadítani az energiaárakat, és térdre fogják kényszeríteni Európa gazdaságát."
️ 23:00-kor lép hatályba az új szabály. Amit tudott megtett a nemzeti kormány, hiszen jóval tovább tartott a benzinárstop mint az eredeti vállalás. Ezt okozzák a felelőtlen szankciók.