Máshol így ürítik a szennyvizet a luxus óceánjárókról.
Én meg egyek tücsöklisztet ugye?
https://www.facebook.com/share/v/166McptxBF
A pak jeďte k moři … 

Az Orbánfóbiásoknak mindegy, csak ne a Fidesz legyen!
Biztosan jó is egy ilyen képviselő.
Most attól tekintsünk is el, hogy a pali egy jogerősen többszörösen elítélt ember, de vajon mennyire érdekli őt az, hogy mit szeretnének a választói? Pont lesz@rja. Ő bent van a parlamentben, a többi nem érdekes.
Máshol így ürítik a szennyvizet a luxus óceánjárókról.
Én meg egyek tücsöklisztet ugye?
https://www.facebook.com/share/v/166McptxBF
A pak jeďte k moři … 

Az összesen 1300 tonna súlyú szerkezet 21 elemből áll össze és egy 650 tonnás mobil autó daruval emelték be, amiből csak egy van az országban.
Az építkezésen…
Drága Tisztás Politikusok és Libsi Újságírók! Ne hasonlítsatok Brüsszel Péterre! Nem jó példa. #brüsszelpéter #magyarpéter #nemjópélda #újságírók #tiszapárt
Leépítésbe kezd a német Mercedes
Egyszer volt, hol nem volt, egy műsor, amiben senki nem húzott öltönyt, ellenben annál több balhét csináltak és ezekkel jelentősen hozzájárultak a közbeszéd színvonalának lezüllesztéséhez. Legalábbis…
Tiszás belső információ: Poloska önkívületi állapotban örjöngött, mert kevés az aláirás! Volt aki sírt! 
Szakad a Tisza! 