Jakab lesz, aki lekapcsolja a villanyt. Mégis csak napi 5.000.000 forint támogatásról szólt a dolog. Ez az a pénz, amit évente kap a Jobbik pártfinanszírozás jogcímen. Ennyiből azért lehetett ígérni a sameszoknak.
Görgess tovább!
Az amerikaiak szerint, ha most Trump lenne az elnök, akkor most nem lenne háború.
Élete nagy harcát nem Messivel, hanem egy betegséggel vívta. ️Erős Gábor frissen megválasztott országgyűlési képviselővel és egykori labdarúgó-partbíróval beszélgettem. Mi vagyunk a magyarok - Pesti TV…
A Jobbik kongresszusa az Apró villa haljában volt megrendezve. A résztvevőknek Peti egy évnyi parizer és pirosaranyt igért. A 1.5 millárdos állami támogatásból. Amikor…