Kedves párizsi barátaink! Kérlek titeket, hogy egy kicsit kevesebb falafelt és baklavát egyetek, mert annyit sz@rtok, hogy már második napja kell halasztani a nyíltvízi úszók programját miattatok, annyi kula úszik a Szajnán!
(Zárójelben jegyzem meg, hogy nálunk Budapesten kezelik és tisztítják a szennyvizet, mielőtt a Dunába engedik)!
/posztok.hu


De nyugi, mert Telexet ez sem zavarja:…
NINCS MEG A BRAVÚR :
Márton Anna és Szűcs Luca is kiesett a legjobb 8 között, nincs elődöntősünk női kardvívásban.
Pedig milyen jól indult...
️


️ÚJRAÉLESZTÉS A BALATONON