Ilyen az elegáns baloldali tempó. Miután a városháza eladásának terve kiderült, a főpolgármester és csapata nemes egyszerűséggel beáldozzák a vagyonkezelő vezetőjét, mondván, hogy "megingott a bizalmuk benne". Úgy tesznek, mintha ez csak egy ember magánakciója lett volna, amiről semelyik vezető nem tudott. Ilyenek ezek.
ANGOLNA EGY VÖDÖR...SZAPPANOS VÍZBEN Ez Karácsony Gergely személyiségének talán legplasztikusabb leírása. Minden túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a rendszerváltoztatás óta eltelt harminc esztendőben nem…
A székelyek bírság ellenében is kiteszik a zászlót Ezek itt a baloldalon még akkor se, ha fizetnek érte És ezek vennék el a székelyek szavazati jogát Nem engedjük️