Menczer Tamás és Magyar Péter egymásnak estek; egyelőre még csak (főleg) verbálisan. Emberére talált az agresszív kismalac, vagy ebből is jól jön ki, ma szektahívők továbbra is rajonganak érte?
Joe…

PATRIÓTÁK - AZ EP PATRIÓTA KÉPVISELŐCSOPORTJÁNAK 3 NAPOS BUDAPESTI RENDEZVÉNYE. Megnyitó beszédet mondott Kövér László, az indító beszédeket Gál Kinga, a Patrióták képviselőcsoport alelnöke, levezető elnök és Jordan Bardella tartotta, aki az EP Patrióta frakció vezetője, a francia Nemzeti Tömörülés párt elnöke. Mindhárom beszéd döbbenetes erejű volt.
Kövér László beszédét a megjegyzések között megosztottam, nagyon megéri elolvasni!
Megtiszteltetés, hogy a kiemelten fontos rendezvényre jómagam is meghívást kaptam, mint a brüsszeli Régiók Bizottsága konzervatív frakciójának alelnöke.
Minden programpont nagyon fontos volt, de talán ezek közül is kiemelkedett a migrációról elfogadott nyilatkozat, amely a józan ész talaján áll ki határozottan az illegális migráció sokkal szigorúbb kezeléséért, éles kontrasztot állítva a "hivatalos Brüsszel" által nem is olyan régen áterőltetett, működésképtelen, az illegális migrációt és a migráns-elosztást célzó döntésével szemben (amit már a tagállamok is egyre határozottabban elutasítanak).
At 1.képet én készítettem, a másodikat a delmagyar.hu-ról, a harmadikat pedig az origo.hu-ról másoltam (a második képen én is ott ülök, középen, a negyedik sorban).
Menczer Tamás és Magyar Péter egymásnak estek; egyelőre még csak (főleg) verbálisan. Emberére talált az agresszív kismalac, vagy ebből is jól jön ki, ma szektahívők továbbra is rajonganak érte?
Joe…
Az USA jogállamisága miatt miért nem ajvékol a teljes baloldal?
A műsor linkje kommentben.️
#biden #elnökikegyelem #hunterbiden #jogállamiság #ultrahang #cskirálytamás #jeszenszkyzsolt #politikaihobbista…
Ez ma a valódi forradalom! #fidesz #KocsisMáté
Befejeződött a Pisztrángos Szabadidőpark fejlesztése Erdőkertesen!
Az erdőkertesi lakosokat most már egy olyan újrahasznosított zöldterület várja, amely kikapcsolódást nyújt minden korosztálynak az év…
️Jó kilátások: Magyarország gazdasági stabilitását ismét elismerte egy vezető nemzetközi hitelminősítő!
Az értékelés kiemeli, hogy Magyarország képes volt kezelni a nemzetközi gazdasági nyomást,…
Tény: ha közösen döntünk, erősebbek leszünk.
Aki még nem tette meg, töltse ki a nemzeti konzultációt. Online is elérhető
A Budapesti Nyilatkozat kiemelkedő elnökségi siker.
Fényjáték a Szent István Bazilikánál!
Csodálatos az adventi vásár, mozdulni alig lehet! Kommentben képek!
Az ország fájánál!