ERRE költi a pénzt az amerikai HADSEREG?
Az adófizetők pénzét.
A globalisták nem kormányokat akarnak, hanem kormányokat buktatni.
Tegnap lement az elnyomottak menete és lassan végéhez ér az elnyomottak hónapja is, amit rendszeresen olyan országokban tartanak, ahol…
A Vidnyánszky a hibás. Mondjon le!
Költözünk haza......
️
️ Eljött a nagy nap! Mik a tippek?