Josep Borrell szerint NEM csak hazánknak lett elege a szankciókból!
Nocsak-nocsak. Ezek szerint más országoknak is megjött az esze…? 
️ Nyílt cenzúra a Magyar Pszichiátriai Társaság lapjában!
Ideológiai alapú cenzúrával éltek Szilvay Gergellyel szemben. Bűne, hogy kritika alá merte venni a progresszió divatos vallását, a genderpropagandát, ezért cikkét nem jelentette meg a Magyar Pszichiátriai Társaság.
Az eset elfogadhatatlan és tűrhetetlen. A tudományos élettől elvárható, hogy tagjai a nézeteik tudományos igényű versenyeztetésével, ne pedig egymás elhallgattatással ütköztessék saját tudományos érveiket.
Az elismert szakértő, Szilvay Gergely tanulmányának cenzúrája súlyos határátlépés, és mélységesen fölháborító. Véssük eszünkbe: a szabadság elvesztése és a totalitás beköszönte mindig ilyen kicsinek tűnő dolgokkal kezdődik. Ha ma nem lehet kritika alá venni a nyugati társadalmakat éppen szétverő genderideológiát és azt a transzőrületet, amely tízezernyi kiskamasz életét tette eddig tönkre, akkor holnap azt sem lesz szabad állítani, hogy a progresszív agybaj és annak képviselői károsak és veszélyesek a társadalmainkra.
Ha ma Szilvay Gergelyt vonják nyílt cenzúra alá és hallgattatják el a "tudomány" nevében, akkor holnap Önt fogják. NE ENGEDJÜK!
Az Alapjogokért Központ egységesen áll ki Szilvay Gergely és a tudományos szabadság mellett, ezért azt javasoljuk, írja alá Ön is az alábbi petíciót, és biztassa erre barátait, családtagjait, kollégáit is!
Link kommentben 
/posztok.hu
Tényleg igazak az olajárplafonról szóló nyugati sikerjelentések?
A videóból kiderül.
️

- nem az a fő kérdés, hogy ki támadott meg kit, hanem hogy mi fog történni a következő reggel: újabb emberek fognak meghalni. tűzszünet kell!




️
