🏳️‍> A nemzet védelme helyett a sokszínű befogadásra buzdít az amerikai légierő

🏳️‍ A Fox News birtokába jutott egy e-mail, melyben az Amerikai Légierő Akadémiája (USAFA) két olyan gyakorlatot hirdet, ahol az egyikre csak nők vagy nemi kisebbséghez tartozók, a másikra pedig csak feketék jelentkezhetnek. A hírportál informátora névtelenséget kért, hogy elkerülje a megtorló intézkedéseket.

️💃 A kadét azt állította, hogy az USAFA túlságosan a sokszínűségre és befogadásra (Diversity and Inclusion, D&I) összpontosít az országot fenyegető veszélyek helyett. „Kicsit aggasztó, hogy több eligazításunk van a D&I-ről, mint a külföldi ellenfelekről, az új haditechnikáról vagy a világ aktuális eseményeiről" - mondta. Korábban már az is kiderült, hogy a USAFA arra utasítja a tisztnövendékeket, hogy olyan szavakat használjanak, amelyek „minden nemre kiterjednek", és tartózkodjanak az "anya" és "apa" kifejezések alkalmazásától.

Bolond lyukból rovatunk egyik kiemelt érdekességét hoztuk ma el kedves Olvasóinknak. A legújabb szemle itt olvasható: https://alapjogokert.hu/irasok/bolond-lyukbol-sajtoszemle/bolond-lyukbol-2022-29

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média