Mindig kiállunk Magyarországért és soha, de soha nem fogjuk feladni egyetlen percre sem!
️ Április 3-án mindenki vigyen magával még egy embert! Hisz tudjuk a választás örök törvényét: egy a zászló, egy a tábor, egy a haza és mindenkire szükségünk van!
Görgess tovább!
Egy hét múlva ilyenkor bezárnak szavazóurnák. Egy hét múlva ilyenkor eldől minden. Legyen ott mindenki! A választás nem nyeri meg magát!
Te "pocsék" embernek gondolod magad, amiért nem akarsz részt venni az ukrán-orosz háborúban? NEM?! Akkor csak mondom Neked: Gyurcsány – "tehát a baloldal" – szerint egy pocsék ember vagy! EZT NÉZD…
Az áprilisi választás tétje az, hogy ebben a felfordult, terhekkel rótt időszakban Magyarországnak egy stabil, kiszámítható és nemzeti érdekeket képviselő kormánya lesz-e továbbra is, vagy egy…