A jobboldal felhalmoz, a baloldal elherdál. Karácsonyék tényleg eladják a Városházát?
️Nézzük, hogy áll az értékesítés körüli felfordulás!

Tehát a baloldal szerint a heteroszexualitás nem jó, támadni kell, a homoszexualitás pedig jó, népszerűsíteni és támogatni kell.
🏳️
Szerintük a normalitás rossz, a deviancia pedig "példaértékű". Ez pedig szerintünk maga a káosz és anarchia.
/posztok.hu

A 





