Tehát a baloldal szerint a heteroszexualitás nem jó, támadni kell, a homoszexualitás pedig jó, népszerűsíteni és támogatni kell.

🏳️‍ Szerintük a normalitás rossz, a deviancia pedig "példaértékű". Ez pedig szerintünk maga a káosz és anarchia.

A jobboldal felhalmoz, a baloldal elherdál. Karácsonyék tényleg eladják a Városházát?
️Nézzük, hogy áll az értékesítés körüli felfordulás!

Nyugaton nagyon súlyos állapotok alakulhatnak ki, Magyarország nincs veszélyben!

2021. november 10-11. között a kecskeméti repülőbázis #gripen pilótái az éves kiképzési tervnek megfelelően, 15.00-21.30 között estébe nyúló repüléseket hajtanak végre.

A repülés során – Kecskemét,…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média