A tiszás pánikszobában nagy a kétségbeesés, ezért próbálnak választási csalást kiáltani már a választások előtt. A valóság ezzel szemben csak annyi, hogy a magyarok nem akarnak háborúba menni.
Fel, győzelemre!
Görgess tovább!
Harald Vilimsky, osztrák EP-képviselő és #CPACHungary előadó is kiállt a magyar jobboldal és Orbán Viktor mellett! Fel, győzelemre!
Hazudozhat bármit a Medián, óriási győzelmet fogunk aratni. Megint mienk itt a tér!! Mert ez Magyarország, mert mi itthon vagyunk, mert mi nem szavazunk olyan pártokra, amiket a magyar embereket…
Így fogadták Orbán Viktort Székesfehérváron! Elképesztő hangulat, irdatlan mennyiségű ember! Hiába acsarkodnak, hiába fenyegetnek minket a tiszások, őrült nagy győzelmet fogunk aratni.
Székesfehérvár, lépni sem lehet. Elképesztő mennyiségű hazaszerető patrióta gyűlt össze. Igazi győzelmi hangulat uralkodik. Ez se Zelenszkij és Magyar Péter napja!