Jó azért ezzel tisztában lenni..
A brüszeli elit több mint 10 éve próbálja lenyomni a magyar jobboldal torkán a migrációt, de mi nem fogjuk lenyelni azt. Magyar Péter és a Tisza az uniós érdek mögé állt: megszavazták a migrációs kvótát, és Weber utasítására gond nélkül beengednék a bevándorlókat. Csak egy rossz választás és mi is bevándorlóország lehetünk!
/posztok.hu





️Micsoda "meglepetés" a névsor




