“miért dolgoztak ukránok a Tisza-appen?”
Miközben Orbán Viktor a Fehér Házban, Donald Trumppal tárgyalva történelmi áttörést ért el, addig az uniós elit és hazai kiszolgálói továbbra is a háború tüzét szítják, és minden erejükkel Ukrajna felvételén dolgoznak.
A washingtoni látogatás sikerét mi sem bizonyítja jobban, mint hogy a globalista sajtó és hazai komprádorai azonnal támadást indítottak a megállapodás ellen, amely megőrzi a rezsicsökkentést, új beruházásokat hoz hazánkba, és hosszú távra biztosítja Magyarország energiaellátását.
Brüsszel boszorkánykonyhájában eközben lázasan főzik a legvadabb forgatókönyveket, hogy hogyan lehetne eltávolítani a patrióta kormányt a hatalomból, és keresztülverni Ukrajna EU-csatlakozását, ami Magyarországra nézve katasztrofális következményekkel járna.
Mindez világosan megmutatja, hol húzódik a határ a szuverenista és a brüsszeli álláspont között. Magyar Péter pedig – ahogy már megszokhattuk – ismét a brüsszeli vonalat szolgálja, a magyar nemzeti érdek rovására.
/posztok.hu


