Igen, jól gondoljátok: soha. A baloldali kormányoknak sosem sikerült elérniük azt amiről a KSH jelentést tett közzé, s ami szerint szeptemberben a bruttó és a nettó átlagkereset 9,1 százalékkal volt magasabb, mint egy évvel korábban.

Erre mondta Orbán Viktor miniszterelnök október 23-ai ünnepi beszédében: "Minden magyarra számítunk, nekünk Magyarország az első, ezért a mi kormányzásunkkal azok is jól járnak, akik nem ránk szavaznak."

Jöhet még egy pár szám, hogy világos legyen a növekedés mértéke?

A szeptemberi 5,5 százalékos inflációval számolva a reálkeresetek 3,4 százalékkal voltak magasabbak, mint egy éve, míg augusztusban 3,8 százalékos volt az éves emelkedés.

Az alkalmazásban állók létszáma tavaly szeptemberhez viszonyítva 130 ezerrel, 4,5 százalékkal nőtt a közfoglalkozatottak nélkül, velük együtt 121 ezeres, 4,0 százalékos volt a létszámnövekedés - derül ki a KSH adataiból.

Ha te is úgy gondolod, hogy a gazdasági növekedést csak a polgári kormány tudja biztosítani, oszd meg ezt a bejegyzést és kövesd az Aktuálist.

Fogadjuk meg az Európai Bizottság ajánlását: “inkluzívan kell kommunikálnunk, hogy garantáljuk: mindenkit teljes anyagi mivoltában (sic!) becsülünk és elismerünk, függetlenül nemtől, faji vagy…

Helló libsi trollok!

Na akkor ezt is tegyük a helyére. Ide jöttök ellenzéki nyalókaként, vagy fizetett bérkommentelőként és sértegettek. Amikor én meg vissza szólok, megvagytok sértődve.
Tudjátok nekem…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média