Folytatódik a rezsicsökkentés! Tudjátok, az, amit Márki-Zay Péter ostobaságnak nevezett (https://bit.ly/3n62wqe), és amit megszüntetne.
A kormány november 15-étől befagyasztja az üzemanyagárakat. A…
A képzőművészként és zenészként is ismert baloldali megmondóember, Wahorn András szerint egy nyolcéves kislány bugyijába nyúlkálni még nem erőszak, és okozhat kellemes élményt is. A szexuális erőszak és a pedofília relativizálása egy online műsorban történt, miután Csákányi Eszter éppen elmondta, hogy kisgyerekként súlyos abúzus érte.
Szerintetek hány baloldali politikus ítélte el a bocsánatot egyébként azóta sem kérő Wahorn Andrást? Igen, igen, jó a tipp: egy sem.
Ezzel szemben Gulyás Gergely miniszter a csütörtöki kormányinfón Wahorn András kijelentésére azt mondta: minden jóizlésű ember elfogadhatatlannak tartja a jelenséget és az ilyen mondatokat is.
Ha egyetértesz a miniszterrel, oszd meg ezt a bejegyzést és kövesd az Aktuálist.
Folytatódik a rezsicsökkentés! Tudjátok, az, amit Márki-Zay Péter ostobaságnak nevezett (https://bit.ly/3n62wqe), és amit megszüntetne.
A kormány november 15-étől befagyasztja az üzemanyagárakat. A…
Ennyi!
SZIASZTOK LIPSIK
DÖNTÖTT A JOBBOLDALI MAGYAR KORMÁNY!
A Kormány úgy döntött, hogy november 15-től a benzin és a gázolaj árát 480 forintos felső határral rögzíti.
EZZEL…




Ha Márki-Zay Péter is reagálni szeretne a hatósági üzemanyagárra, akkor igenis maradjon önazonos:
Micsoda ostobaság így árat csökkenteni! Lehet árat csökkenteni, hogyne lehetne! Kevesebb benzint kell…
¯\_(ツ)_/¯
A Szakma
Márki-Zay messiás azt mondja, ő jobboldali és keresztény. Jézus meg szerinte baloldali.
Deakkoreztígyhogy? 

Mit gondol és kikkel szövetkezik a magát jobboldalinak mondó hódmezővásárhelyi polgármester?
Hiszen mint tudjuk; madarat tolláról, embert barátjáról.
A mai HUNORTODOX-ban…
SZIASZTOK LIPSIK
DÖNTÖTT A JOBBOLDALI MAGYAR KORMÁNY!
A Kormány úgy döntött, hogy november 15-től a benzin és a gázolaj árát 480 forintos felső határral rögzíti.
EZZEL AZ EURÓPAI UNIÓ TAGORSZÁGAI…
Itt a bizonyíték: ha Márki-Zay Péteren múlna, ő tovább növelné az üzemanyagárakat!
Márki-Zay Péter szerint rossz döntés, hogy a kormány megállította az üzemanyagárak emelkedését. Márki-Zay ezt is…