Hallottátok? Dokumentumok bizonyítják, hogy Karácsony Gergely hazudott és állításával ellentétben valóban eladásra kínálják a Városházát.
Az Index birtokába került anyagok szerint — az Index pedig kormánypártisággal ép ésszel nem vádolható — Karácsonyék igenis Budapest egyik legértékesebb telkének a rajta lévő műemléki épülettel együtti eladásáról döntöttek. Az ingatlan értékesítésével azt a Beák és Társa Ingatlanközvetítő Kft.-t bízták meg, ami annak idején az MSZP Köztársaság téri (ma II. János Pál pápa tér) székházát is értékesítette. A mutyi során a cég mintegy 1 millió 150 ezer Eurót keresne az értékesítéssel, ami nagyjából egy 400 millió forintnak megfeleltethető összeg. Az elkótyavetyélni kívánt Városháza vételára 100 millió Euró plusz áfa lenne, vagyis meghaladná a 40 milliárd forintot — legalábbis a Karácsony-terv szerint.
És ez még mind semmi. A szerződésből kiderül, hogy a megbízó egy bizonyos Northern Rock Kft. nevű cég, amit — bizonyára a véletlenek érdekes összjátéka miatt, de — éppen Karácsony Gergely választási győzelme előtt alapítottak. Ha még naivan el is fogadjuk, hogy ilyen véletlenek talán lehetnek (ha-ha), azt mindenképpen érdekesnek tartjuk, hogy a céget a cégbíróság idén júliusban eltiltotta a működéstől, ennek ellenére az most szerződést köt, és a szerződésben a budapesti önkormányzattal való „jó kapcsolatára” hivatkozva igyekszik kecsegtetni a potenciális vevőt: ez a mutyi kedvező lesz számára.
Ha ennyi nem lenne már így is bőven elég, még tudjuk tovább borzolni a kedélyeket. Mint az ismert, a Városháza Budapest belvárosának szívében fekszik és műemléki védelem alatt álló épület. Ez világörökségi övezet és kiemelten védett régészeti lelőhely, hiszen itt húzódik keresztül a régi városfal. Az Index birtokába került iratok szerint az új tulajdonosnak lehetősége nyílna a műemléki épületet közel 30 ezer négyzetméterrel kibővítenie és építhetne egy 1500 férőhelyes, három szintes mélygarázst is. Létesíthetne itt szállodát, bankcentert, vagy akár hasznosíthatná üzletkomplexumként is az épületet. Mindennek a kimutyizásában segítségére lenne a működéstől eltiltott Northern Rock Kft. és a szocialisták kedvenc ingatlanközvetítője, a Beák és Társa Ingatlanközvetítő Kft. Gyönyörű.
Karácsony Gergely pedig bizonyára úgy ítéli meg, hogy facebookozni otthonról is kényelmesen lehet. Városháza híján végre korán sem kéne felkelnie, a pénz pedig nyilván jól jön, hiszen éppen most vert el teljesen feleslegesen félmilliárd forintot a miniszterelnök-jelölti kampányára.
Ha neked is eleged van a baloldal ámukfutásából Budapesten, oszd meg ezt a bejegyzést másokkal is, hogy minél többekhez eljusson, hogyan mutyizza el a „magas és vékony”, de leginkább hazudós Karácsony Gergely a budapesti közvagyont. És ne felejtsd el követni az Aktuális oldalát.
/posztok.hu
️ Az eredmény nem, de a hangulat remek volt! A 


️

Szerintetek melyik balos politikus van jobban elnyomva ebben a szörnyű fideszes diktatúrában?
Vajon 
️ Nem kell halálsorra kerülni és akkor nem szembesülnek ilyen problémákkal.
Kelet azért még mindig más, na. És nem derogál az esetleges súdra-mentalitás, mert nem azt jelenti, mint a nyugaton, vagyis…
