Komolyan féltjük a ma este élő adásban Márki-Zay Péterrel vitába szálló Dobrev Klárát. Nehogy az indulatait kezelni képtelen (https://bit.ly/2X5ka3b) hódmezővásárhelyi polgármester (aki azt hiszi, az előválasztás valódi verseny, és nem színjáték) a szócsata hevében nekiessen. Urambocsá' megpofozza. Vetélytársa ugyanis otthon van a csattanós tenyerek világában: dühből pofozta fel a kétéves gyerekét is, ahogy ezt egy interjúban el is mondta.

Ha te is úgy gondolod, hogy agresszív futóbolondoknak (https://bit.ly/3iWTPvQ) nincs helyük a politikában, oszd meg ezt a bejegyzést és kövesd az Aktuálist.

Nincs még egy ilyen ország!
Tegnap este döntetlent játszott a magyar válogatott Angliával, ami hatalmas eredmény. A szív és az akarat diadala volt.
Normális esetben ekkor boldog az egész ország,…

Őszöd-15 Mandiner posztsorozat!
Hazánkban 2003-2007 között a béreket terhelő adók és járulékok növekedtek, míg a környező országokban és az OECD országok átlagában is csökkentek.
Osszátok, mutassátok…

️Komoly oka van annak, hogy Orbán Viktor az Andrássy út és a Bajcsy-Zsilinszky út találkozásánál mond majd beszédet október 23-án a Békemenet után!
2006-ban, még gimnazistaként édesanyámmal részt…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média