Karigeri nem tudja hol van a Nemzeti Múzeum,
nem tudja, merre van Csepel,
nem tud angolul,
nem tud mindig időben felkelni,
...
és nem tudja leírni a nevét sem, DE azért miniszterelnök szeretne lenni..…
Mi az összefüggés a baloldal, a pedofília, és az afgán migránsválság között?
A magyar kormány gyermekvédelmi törvénye kapcsán a baloldalon hisztérikus média és politikai hadjáratba kezdtek, amihez csatlakoztak azok a brüsszeli bürokraták is, akik szerint helyes, ha gyerekeket LMBTQ aktivisták “érzékenyítenek” és beszélnek nekik szexről, már óvodás koruktól.
De hogyan kapcsolódik ez az afgán migránsválsághoz?
Látszólag a kettő két különböző dolog, pedig igen gyorsan egymásra talál. Európában a nem is annyira bújtatott pedofil-propaganda, a gender ideológián keresztül szivárog be a mindennapokba, a migránstáborokban pedig egy afgán népszokás miatt “átlagos” a gyerekek szexuális kizsákmányolása.
Nem árt ha tudunk róla, hogy a gyerekekkel szexelés, nem csak a progresszív liberálisok számára “normális” dolog. A fejlett világban kevésbé ismert kifejezés a “bacha bazi” - hát ismerkedjünk meg vele.
Ez a “táncoló fiúkkal” való “játék” egy sajátos, és sajnos igen elterjedt népszokás Afganisztánban és Pakisztán egyes részein. Kiszolgáltatott, kényszerített kiskamaszokat, pubertás előtt álló fiúkat női ruhákba kényszerítenek, kifestenek, majd idősebb férfiak előtti táncolásra és szexre, prostitúcióra kényszerítenek. (https://bit.ly/3yjSSTa)
Ez azonban nem csupán Afganisztán távoli, a világ elől eldugott, kieső, egzotikus völgyeinek falvaiban fordul elő, hanem a tálibok uralta Afganisztánt elhagyó migránsok európai táboraiban is. (https://bit.ly/3kIbWWL)
A nyugati progresszív és a törzsi világot évszázados különbségek és kultúrák szakadéka jellemzi, amiről azt gondolnánk, hogy olyan távol állnak egymástól, ami nem is belátható. Mégis olyan ponton érnek össze, ami talán a legvisszataszítóbb, amit egy egészséges lelkű ember el tud képzelni: a gyerekek szexuális bántalmazásában.
Az óriási különbség azonban, hogy az afgán (és részben pakisztáni) gyerekeket kényszerből öltöztetik, sminkelik lánynak, hogy idősebb férfiak szexuális rabszolgának használják őket, addig a “progresszív világban” a kisfiúk kislánynak öltöztetése a társadalom és az egyén szabadságának egyik fokmérője, és a pedofília dekriminalizálását legitim vitának tekintő emberek pedig vezető európai politikusok lehetnek.
Szerintünk pedig mindez még egy érv amellett, hogy miért kell minden eszközzel távol tartani ezt a két világot egymástól.
Karigeri nem tudja hol van a Nemzeti Múzeum,
nem tudja, merre van Csepel,
nem tud angolul,
nem tud mindig időben felkelni,
...
és nem tudja leírni a nevét sem, DE azért miniszterelnök szeretne lenni..…
Még szerencse hogy ez az egész "Gyurcsány az ellenzék vezére" dolog csak a Fidesz agyszüleménye
Vagy várj...
Feri leirja, hogy a DK "javasolja" hogy ne legyen Atlétikai VB, Geri meg megszavaztatja.
Ok...
Ismertek bárkit, aki írásban raccsol? 
"Dobjátok a padlóla le. De dulván!"
Aki lemaradt volna.: KariGeri a nevét se tudja leírni.
Deák Dániel találata.
https://www.facebook.com/100044221189866/posts/…
Budapesti szállodások tiltakoznak már Karácsony Atletikai VB vétó fenyegetése ellen?
Éttermesek?
Úgy álle a vendéglátosok?
Tudjátok AZOK, akiknek bevételéért tavasszal annyira aggódtak Karácsonyék…
-Mindenkivel megesik, hogy nem tudja hogy hívják, nem?
-NEM! 


Indul a Tranzit 
Geji 🥰🥰🥰
Karácsonynak ezt a csekély nyolc órát sem kellene az izzasztó városvezetői teendőkkel töltenie. Egyre többen…