Az asztaliteniszező Pálos Péter BRONZÉRMES, Ekler Luca ARANYÉRMES távolugrásban a párizsi paralimpián!



Azt írja a F.O.S, hogy hiába volt jó idő a nyáron nem mentünk a Balatonra!
️ De akkor ki ette meg azt a sok drága lángost?
És ki ült az M7-en a dugóban?
️
/posztok.hu

️

️ÉLETET MENTETT A KISKŐRÖSI ÜGYELET
