A túl nagy összekapcsoltság veszélyei már itt kopogtatnának a falakon-kapukon, ha lennének még kapuk meg falak!
☝️Íme csak két példa a környezetünkből, szomszédainktól. De szerintem Európa szerte végig lehetne menni, és be lehetne mutatni az összeset. És a végén minden jóérzésű ember megfogalmazná azt a gondolatot, hogy ezekhez képest az a pár festmény, vagy vaságy ami a budapesti Karmelita termeiben volt, talán a legpuritánabb mindközül.
️És mégis van az országban egy frusztrált, kicsinyes alak, aki saját sértettsége miatt egy komplett kampányt épített rá.
👉Túravezetéssel bemutatta, mintha a cári birodalom egyik rezidenciája lett volna az. Mintha a pompa, és a fényűzés netovábbja lenne az. De mivel gondolkozás nélkül ráugrott a sztorira, komplett stábbal, kamerákkal és pár, szemmel láthatóan a helyzet kínossága miatt frusztrált miniszterével együtt nekilódult a túrának a Karmelitában, már nem volt visszaút.
️A követői pedig majd lassan ébrednek. Láthatóan egyre több az a hang akinek a hergelés már sok. Aki már az ígéreteket várná, mindhiába.
/posztok.hu




️ mindenkinek kellemes pünkösdi ünnepeket kívánok
3.nap élménybeszámoló. Irány a Madarasi Hargita
nagyszerű volt a tegnapi nap. Délután meg Szent Anna tó, késő délután meg…


️Hallod ezt, Magyar Péter? Székely János püspök Csíksomlyóról üzent! Világos beszéd!

