Köszönjük Orbán Viktornak az elmúlt 16 évet, emelt fővel távozhat a hivatalából. Több mint két és fél millió magyar ember most is ott áll mögötte. Mi sem hagyjuk cserben!
☝️Magyar Péter tegnap nyert, de szerintem mind, és legfőképpen Magyarország vesztett.
Csak remélem, ezt minél hamarabb felismeri a magyarok többsége is.
Az élet megy tovább, ma is felkelt a nap. Magyarországért dolgozunk tovább. Engem is ez hajt. Együtt erő vagyunk💪 Hajrá, magyarok! Hajrá, magyarország! ❤️
A többség tegnap döntött. Nincs kérdés. El kell fogadni. Aki jobboldali, az ezután is jobboldali marad. Visszatérünk, erősebben! Rám számíthattok, én nem megyek sehova. Itt leszek, kűzdök! Hajrá…
Egyet ne felejtsünk el: MI SOSEM ADJUK FEL! Most kell összezárnunk, most kell erősnek lennünk, és ami a legfontosabb: most kell kiállnunk Orbán Viktor mellett!
Apróság, amit a liberális sajtó mindig elfelejt: ha a Barátság vezetéket újraindítanánk a derék ukrán barátaik, akkor nekünk azon a már januárban kifizetett olaj jönne, januári áron, egy kétszeres…