☝️A háborúellenes gyűlés mai következő állomása Esztergomban lesz!
Én ma sajnos nem tudok ott lenni, mert az almafák metszésével végezni szeretnék, de lélekben ott vagyok és a következő debreceni gyűlésen már én is ott leszek!✌️💪

️Persze a Tiszások ezt nem értik. Ők elhiszik Magyar Péter hazugságait. Ők nem veszik észre a több mint négy éve dúló háborút a szomszédunkban.

️Ők nem látják, hallják a NATO főtitkár szavait amikor arról beszél, hogy olyan háború jön amilyet nagyszüleink vívtak.
👉A Tiszások elől Magyar Péter azt is igyekszik titkolni, hogy a Néppárti főnöke Manfred Weber arról beszélt nemrég, hogy EU-s zászlós katonákat akar Ukrajnában látni.
És természetesen a Tiszások arról sem igen hallottak amikor Ursula von der Leyen az EB elnöke azt mondta, hogy harcban állunk Oroszországgal.

Gondolom a Tiszások arról sem hallottak, hogy az az Ukrajna amelyik nem kéri, hanem követeli az EU tagságot, az már fenyegeti is Magyarországot katonai megszállással. Mert nem adunk nekik dízel üzemanyagot válaszul arra, hogy zsarolási céllal az ukránok lezárták a Barátság kőolajvezetéket. Így akarják elérni azt, hogy még több pénzt adjunk nekik aranyvécékre, ukrán nyugdíjakra, és a háború folytatására a magyar családok támogatása helyett. És így követelik a NATO és EU tagságot.

☝️Szóval mielőtt valamelyik Tiszás feltenné a kérdést, hogy miért kell a háborúellenes gyűlés, az olvassa el amit írtam. Szemezgessen. És ha a fent felsorolt indokok között nem talál számára értelmezhető okot, akkor sajnos rajt nem tudunk segíteni. A többség érti, megérti, hogy kell a kiállás, mert Európa globalista vezetése miatt kétségbeesetten robogunk a harmadik világégés felé, és ha elfogynak a józan hangok akkor baj lesz.

️Egy bizonytalan időben kockáztatni életveszélyes. Egy zűrös, kétszínű alak pedig, mint amilyen Magyar Péter, csak kockázatot jelent az országnak, a nemzetnek.
A Fidesz a biztos választás. Aki békét akar velünk tart!💪👉

IRAK egy csodaország: az USA meg a britek bementek vegyifegyverért, kijöttek olajjal :)

Most hétvégén viszed vissza a palackokat?
Kérünk, használd a mi QR-kódunkat a visszaváltásnál!
Számítunk rád - és nagyon hálásak vagyunk a támogatásodért!

A horvátok elszámolták magukat.
👉 A Brüsszel-Kijev-Zágráb tengely ellen összeállt a Budapest-Pozsony-Belgrád szövetség.
👉 Miután a zsarolási ügy rendeződik, Horvátország az egész régióval szembe…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média