Nem az a baj ha egy budai "úrifiú" nem látja a különbséget a gaz és a napraforgó között, hanem ha egy az EU illetékes bizottságában havi 8 millát kereső képviselő nem látja.
Görgess tovább!
Nagy István agrárminiszter posztjában igazította útba a budai ficsúrt. Aki szerintem azóta is forog a napraforgó táblában