A Siemens, a Volvo és a Metzner két épületet bontott le, összesen 3 300 m²…
Parancsba adták a baloldali médiának, hogy nagyon meg kell dicsérniük a The Mant!
Már több mint 83 ezren vagyunk! 


Nagyon köszönöm az eddigi támogatásukat! 👏👏👏
Kérem ajánlják mindenkinek az oldalamat! 👍👍👍
Megyünk tovább! 💪💪💪
Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok! 



Le a kalappal!
Ez durva.....köszönöm szépen az idegennek aki meg mentette őket! Fiúk lányok vigyázzatok magatokra légyszíves 
ezt nézni nagyon felkavaró…
minden háború tragédia
Ez a legújabb követőknek szól! Örülök, hogy itt vagytok!
Miklós Szalay, Viktor Gottfried, Winkler György, Kristóf Szilágyi, Sandor Dobai, Ferenc Mertlik, Gábor Hetesi, Mária Kolloros, Ádám Béres, Kósa…