Kerestem a bécsi felvonulás képei között a 'büszkeséget' mert állítólag ez arról szólt. De bevallom nem találom.️ ☝️De azt látom, hogy mi az amit a gyerekeinknek nem feltétlenül kell látniuk itthon. Ha ez a haladó nyugat én a magam részéről nem bánom ha nem tartozom közéjük. Fotó; Jobbulást
Görgess tovább!
Most, hogy a közel-kelet lángokban az orosz olaj meg "csúnya" valaki kérdezze már meg a brüsszeli elittől, hogy van-e 'B' tervük mit tankoljunk az autókba, traktorokba
MEGLÁTTA ÉS MEGMENTETTE Bálinger Tamás főtörzsőrmester, a Sárbogárdi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztály helyszínelő és balesetvizsgálója a…
🤝🇧🇼Stratégiai együttműködés az egészségügy és felsőoktatás fejlesztésében Botswana Afrika harmadik legmagasabb egy főre jutó GDP-jével rendelkező országa a déli régióban. A gazdasági stabilitás…