Mókás, hogy akik egy szándékosan félreértelmezett poloskázás miatt toporzékoltak, azoknak most egy nyíltan kimondott hazaáruló beszéddel semmi bajuk nincs
️
Nahát, nahát.
Én bevallom csalódott vagyok. Azt gondoltam 99,9% fogja támogatni.
Weber bácsi szomorú lesz
Mondjuk ezt az eredményt a kamuszavazás másnapján is prezentálhatta volna. Ugyan ez jött volna ki.
/posztok.hu

"




Petya szerint a magyarok 58%-a ukránpárti! Van 1-2 gondolatom erről.
VIDEÓ HAMAROSAN!
