Ez a magyar virtus: 2-2, a legeslegutolsó másodpercekben szerzett góllal! Magyarország kijutott az EB-re!
Megküzdöttünk érte...
Görgess tovább!
Ebben a szófiai vendéglátóipari egységben a mai éjjel soha nem érhet véget… de azért vasárnap délután találkozunk, immáron Budapesten, a teltházas Puskásban (helyszín és időpont nem fog változni )!
Mindeközben: zsinórban harmadszor kijutott a magyar válogatott a foci EB-re. Vasárnap a Puskásban a csoportelsőség a tét! Hajrá, magyarok! Köszönjük, Rossi Mester! ❤️
3 éves voltam, amikor a magyar válogatott utoljára kijutott egy világversenyre közvetlenül a selejtezőcsoportból. Nem emlékezhetek rá, de a mai meccsre fogok. Most nem a játék vagy az eredmény, hanem…
Napló/2254: Szerdán megkezdődött a XXII. Lakiteleki Filmszemle, amelyet Sára Sándor emlékezetére hirdettünk. Buglya Sándor elnök és Sára Balázs társelnök vezetésével 41 fős társadalmi zsűri, közel 300…