Magyarország a magyar embereké, és ennek így is kell maradni! 
Magyarország a magyar embereké, és ennek így is kell maradni! 
Sok boldogságot Dominika és Ricsi!
️🤵🏻Éljen az új pár! 

👉Noha mindenkinek véleménye van róla, de a diplomácia egy szakma!
A Közszolgálati Egyetem középiskolás előkészítős diákjait fogadtam az Országházban, akik nemzetközi szakos tanulmányokra készülnek!
Idei első sajtos-tejfölös
Olyan szabályokat fogadtak el, ami szerint Magyarországnak évente legalább 10 ezer, de a bizottság döntése szerint, ahogy kedve tartja, ennek többszörösét is be kell fogadnia. Tehát több mint 10 ezer…
Nekünk a legszebb ❤️
Gyorsan fogyott ma a lángos Raposkán!
Egy kistelepülés életében meghatározó ünnep a falunap.
Akárcsak Raposkán, ahol a XII. Bazaltorgona Falunapon a helyi lakosokat színes programokkal és finom…
Ilyen volt a tisztavatás a Ludovika téren:
Így készült a babgulyás Zuglóban. Köszönöm a meghívást, jó volt veletek!
Magyarország ennél jobb baloldalt érdemel.