Korózs Lajos, az egyesültnek hazudott ellenzék szocialista parlamenti képviselője tegnap a nyugdíjcsökkentési terveikről beszélt. Legalábbis nehéz másként értelmezni azt, amit elmondott. Nézzétek csak a videót!
Azt mondta: szeretnék elérni, hogy az átlagnyugdíj legalább a nettó minimálbér 50%-át érje el, mert ez jelenleg nincs így. Legalábbis szerinte.
👉 Akkor jöjjenek a tények: az átlagnyugdíj 160 960 forint jelenleg, amely így 94 460 forinttal haladja meg a nettó minimálbér felét.
Képviselő úr, ennyire hadilábon áll már megint a valósággal?
/posztok.hu





Vácon a jóízű rétes mindig jóízű beszélgetéseket hoz magával. 🤝
Tudtad? Újévkor sokfelé azért sütöttek rétest, hogy hosszúra nyúljon az esztendő, és sokáig éljenek. Úgy tartották, hogy ha jól nyúlik…
Folytatjuk
Solymár,




Magyarország előre megy, nem hátra!
2009 óta az adók megfeleződtek.