🙏 #Köszönetmindazoknak (orvosoknak, rendőröknek, tűzoltóknak, buszsofőröknek, gyári munkásoknak, minden "ügyeletesnek"), akik most is azért dolgoznak, hogy nekünk nyugodalmas, biztonságos…
Az Európai Parlamentben a Betlehemmel.
Mindenkinek az elkövetkező két napban kívánok Áldott, Békés Karácsonyt!
"Az Ige volt az igazi világosság, amely minden embert megvilágosít. A világba jött, a világban volt, általa lett a világ.”
Jn. 1,9-10
/posztok.hu









️



