Hazánkban az összes szabadvízi #strand megújulthat 2030-ig! A Balatonnál, a Tisza-tónál, a Velencei-tónál, valamint a #Duna és a #Tisza mentén mintegy 100 projekt esélyes a támogatásra!
Te melyik…
Hazánkban az összes szabadvízi #strand megújulthat 2030-ig! A Balatonnál, a Tisza-tónál, a Velencei-tónál, valamint a #Duna és a #Tisza mentén mintegy 100 projekt esélyes a támogatásra!
Te melyik…
A baloldal többször is bizonyította már, hogy csak a múltat akarja visszahozni: Gyurcsányt és a múlt embereit, az erőszakot. Nem hagyjuk!
STOP Gyurcsány!
STOP Karácsony!
A baloldal hónapok óta magával van elfoglalva, ahelyett, hogy tenne valamit az országért.
Dömötör Csaba erre emlékeztette a Gyurcsány vezette baloldalt az Országgyűlésben.
Nézd meg a videót és küldd…
Miniszterek egymás közt - Lévay Viktóriával a Dominógyilkosság előadásának szünetében a Játékszínben. Viki játsza a külügyminisztert a darab főszerepében. Nézzék meg Önök is, érdemes!
Sursum corda
️Indulás Kazahsztánba.
50 fős üzleti delegáció, 12 találkozó, számos megállapodás a következő két napban.
Horvát barátainkkal rákapcsolunk 

Szavak helyett
️
12 év elteltével Gyurcsány Ferenc újra hatalmat akar.
Karácsony Gergely valójában Gyurcsány embere. Fogjunk össze, ne engedjük, hogy visszatérjen a múlt!
Európában egyedülálló az a családtámogatási rendszer, amit az elmúlt 11 évben kiépítettünk.
Azonban a családtámogatások most veszélyben vannak, hiszen az a Gyurcsány Ferenc akar visszatérni a hatalomba…