Vasárnap óta mindenkinek világos: mi vagyunk többen!
Úton Debrecenbe. Feltankolva védett áras üzemanyaggal és finom kávéval. 

Vasárnap óta mindenkinek világos: mi vagyunk többen!
Itt vagyunk és itt is leszünk! Nekünk Magyarország első! A Tiszának Ukrajna.
A gazdákat mindenképpen segítenünk kell.
Folytatnunk kell a településeink építését, szépítését. Szinte minden településen közvilágítás korszerűsítést tudunk elvégezni, ami biztonsági szempontból is…
☝Ha marad a Fidesz, marad a 25 évalatti fiatalok SZJA-mentessége is! #fidelitas #fidesz #választás
Elég a színházból, ne higgyük, hogy Kijev és Brüsszel nem egyeztetett minden lépést
Készen állunk: megvédjük a rezsicsökkentést
️
Amit a bíró csinál a pályán, ugyanazt csinálják a berlini, párizsi hatóságok az utcán!
Magyar Péter Újkígyóson...
Ezeket nem tiszás álprofilok mondják, hanem valódi emberek
️
Köszönöm a bizalmat, Kötcse!
Folytatjuk, mert nekünk Somogyország az első!
👇 Az elmúlt évek fejlesztései Kötcsén:
Közösségi Ház felújítása
Kötcsei bekötőút felújítása
utak, járdák felújítása…