Ismét szuper volt együtt, köszönjük, Szeged! ❤️

A hét jele:Ha nincs Fidesz, nincs parti!

A hét jele:Ha nincs Fidesz, nincs parti!

Ismét szuper volt együtt, köszönjük, Szeged! ❤️

EU-csúcs és a mélyvíz
Kezdődik Jászberényben a teltházas Zebra DPK 
Találkozások 

Összegzés
️A magyarok nem akarnak se háborút se megszorításokat
️
Ilyen volt a 2025-ös év - Január.
Ünnep, kettészakított álmok,
A szeretet, a láng, összetartó családok,
Mert ha beborul az ég és magasak a hullámok,
Védem, mi az enyém, sziklaként állok 
A háború nem megerősíti Ukrajnát, hanem lerombolja. Ukrajnát csak a béke tudja megerősíteni. Aki Ukrajna mellett áll, annak békét kell akarnia.
- Orbán Viktor -