A remény és a béke zarándokaiként térünk haza a Szentatya áldásával.
A nemzeti kormány mindig a béke mellett fog állni!
️
A nemzeti kormány mindig a béke mellett fog állni!
️
A remény és a béke zarándokaiként térünk haza a Szentatya áldásával.
Boldog Mikulást!
És békés adventi készülődést👍 #eszakpest #rakospalota #ujpalota #kaposztasmegyer
Pirosra pályáztunk, fehéret találtunk, de a cél változatlan: így is tudtunk segíteni a KEGYES (КЕДЄШ) - Kárpátaljai "Elfelejtett" GYErmekek Segítése Mikulásának!
15 év kormányzás után Magyarország gyarapodott.
A családok is gyarapodtak, a vállalkozások is
és az egész nemzet közösen gyarapodott. 
Adóemelés, megszorítás, ez baloldali tiszás megoldás mindenre
Béke és biztonság - ez a legfontosabb, mert Magyarország csak békében tud fejlődni.
Ezt kell megakadályozni
️
Vannak olyan munkáltatók, akik nemcsak a saját megélhetésükért, hanem a munkavállalóik és az egész közösségük jóllétéért is dolgoznak. Erre példa Nemesvámoson a Jáger Csoport, amelynek új csőgyártó…
Történelmi időket élünk. A következő napokban dől el, kiterjed-e a háború Európára.
Magyarországnak elemi érdeke a béke! Rendkívül megterhelő számunkra a szomszédunkban zajló értelmetlen öldöklés és…
👉 A baloldal mindig adót emel, a jobboldal pedig csökkent – és ez nem véletlen, hanem teljesen eltérő gondolkodás eredménye.
A kutyaadótól kezdve a különféle megszorításokig az a baloldali logika…