Mi nem akárkik vagyunk,
hanem magyarok!
Magyarok mindenhol vannak, még a Siketek Golf Világbajnokságán is. Rajtam kívül!
Hegedűs Béla 1985 óta él Nagy-Britanniában és most a seniorok kategóriájában indul, angol színekben.
Jót beszélgettünk, sok sikert, Béla!
🤝🇬🇧🏌️
️
️
/posztok.hu




Kulturális Diplomáciai Értekezlet
️ 