A Microsoft azzal dicsekedett, hogy ugyanazért a munkáért kevesebbet fizet a fehér alkalmazottainak, mint a színesbőrüeknek!
Ezt konkrétan pozitívumként írták le a sokszínűségről és befogadásról szóló…
Fidesz’ group leader Máté Kocsis said on Facebook on Monday that the ruling Fidesz and Christian Democrats (KDNP) will nominate László Trócsányi, the head of the Hungarian Lawyers Association, to fill the post of the head of the Constitutional Court.
A Microsoft azzal dicsekedett, hogy ugyanazért a munkáért kevesebbet fizet a fehér alkalmazottainak, mint a színesbőrüeknek!
Ezt konkrétan pozitívumként írták le a sokszínűségről és befogadásról szóló…
Nincs kizárva, hogy NATO katonákat küldjenek a háborúba! Ezt mondta Emmanuel Macron egy párizsi segélykonferencián.
Ha ez megtörténne az akár azt is jelenthetné, hogy a NATO nyíltan harcba száll…
Orbán Viktor ma a parlamentben az ellenzéktől kérdezte.
"Azt mondják önök, hogy mi pedofilokat rejtegetünk.
Egy kérdést szeretnék feltenni. Hány pedofil ember volt börtönben 2010-ben? 81.
Hány pedofil…
A 0%-os Párbeszéd képviselője szerint, ha Fekete-Győr András agressziója büntetést ér, akkor a fociultrákat életfogytiglanra kellene ítélni.
Magyarország nem küld fegyvereket, sem katonákat a háborúba! 
Halljuk, látjuk a híreket a tegnap esti párizsi találkozóról. Magyarország álláspontja…
Orbán Viktor az első naptól fogva erre figyelmeztet
️
Emlékeztek? Korábban Németország ötezer sisakot küldött Ukrajnába szolidaritásként. Egy friss cikk szerint most már katonákról van szó.
Amiről…
a metrók légkondijából lett valami vagy Karácsony ezt is elb
️szt
️?
️ 2024-ben nyolcszor, azaz 8-szor annyi
️€d
️fℹ️l van börtönben, mint 2010-ben.
️ ennyit a baloldali gyermekvédelemről.