Jelenleg egy háborúpárti baloldali kormánya van az Egyesült Államoknak. Donald J. Trump és több republikánus ugyanakkor békepárti, a háború miatt kritizálja Joe Bident – nyilatkoztam a TV2 Mokkában.
István Hollik, the communications director of ruling Fidesz, said Hungary’s “dollar left” is receiving ongoing, substantial funding from a network abroad.
Read more:
https://buff.ly/43FUF5W
/posztok.hu

️ a mazsihisz elnöke megemlíti, hogy nem kéne egy gyakorló antiszemitát sztárolni a baloldalon.
️ gyöngyösi reakciója:
Szabó TimiKÉM a parlamentben őrjöng, de az utcán már nem tud válaszolni.
Na, pontosan ezek ők! Nagy hang, kis teljesítmény.
Macron eddig volt a lipsik kedvence.
A francia elnök mióta elmondta, hogy erősebb Európára van szükség,
Már a hazai független-objektívek is szétszedik.
