Karácsony Gergely azért nem érti a dugóhelyzetet, mert valószínűleg a csúcsforgalom alatt még az igazak álmát alussza.
️Így lesz valamikor megoldás?
Ausztria megtagadta, hogy menekült férfiakat vissza küldjék Ukrajnába a háborúba! Nem hajlandók Ukrajna követeléseit teljesíteni!
Szombaton Kötcsén indítja el Orbán Viktor az őszi politikai idényt, ami igazán majd a szeptember 25-ei parlamenti nyitánnyal robban be.

Nándorfehérváron általában nagy győzelmeket aratunk!
Egy ír baloldali EP-képviselő alaposan helyrette a NATO főtitkárát az ukrajnai háború kapcsán! Részletek 👇👇
Brüsszel ne a baloldali szervezeteket támogassa!
Inkább adja oda a tanároknak, családoknak és vállalkozásoknak járó pénzeket.
Visszataszító, hogy miközben a pénzünk visszatartja az Unió, addig hazai LMBTQ és Soros egyesületeket támogat! Ez beavatkozás!
Szombaton Kötcsén indítja el Orbán Viktor az őszi politikai idényt, ami igazán majd a szeptember 25-ei parlamenti nyitánnyal robban be.
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!