Laczkó Zsolt görögkatolikus pap húsz éve kórházlelkész Debrecenben. Néhány évvel ezelőtt egy súlyos daganatot találtak a szervezetében. Betegségéről, családjáról és kórházi munkájáról beszélt a Katolikus krónika műsorában, valamint arról is, hogy mi lehet a célja vag...

Laczkó Zsolt görögkatolikus pap húsz éve kórházlelkész Debrecenben. Néhány évvel ezelőtt egy súlyos daganatot találtak a szervezetében.
️„Soha nem haragudtam az Úristenre. Azt éreztem, hogy Ő végtelenül szeret engem a betegségemben, és én végtelenül akarom Őt viszontszeretni."

HÁT EZ ÓRIÁSI! :D

Szemmel láthatólag továbbra is "kitörő siker" Karácsony Gergely "Budapesti Lakógyűlés" agitprop kampánya, :D

A NÉVRE szóló leveleket nem sikerül "név szerint" eljuttatni a…

A dollármédia azon szomorkodik, hogy nem lehet eltörölni a magyar vétót. De srácok, ha ilyen fétisetek van, miért nem takarodtok el egy diktatúrába?

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média