EL A KEZEKKEL MAGYARORSZÁGTÓL! A magyar emberek negyedszer is világossá tették: nem kérnek sem a bukott magyar baloldalból, sem a brüsszeli kioktatásból! Ezért ideje,…
"Nem könnyű a lázadó zsenivel, de elengedtük a kezét és beálltunk a kirakat elé nézelődni. Legalább most ne bámuljunk, hanem segítsünk"
/posztok.hu

🤝🇭

Egy nagyon természetes és szép pillanat. Ez volt az utolsó fotó II. Erzsébetről! 

️ 

Nem engedhetünk a brüsszeli bürokratáknak a szankciók ügyében!

