ÓRIÁSI GYŐZELMEK:
Zuglóban és Újbudán is a fidesz jelöltje győzött a mai időközin! 💪🟠
Senki sem kiváncsi az árnyékbohóc baloldalra!
"Mindig félek attól, hogy egy számomra kényelmes istent imádok, aki pont annyira szigorú, amennyire nekem jól esik, s pont annyira irgalmas, amennyire nekem jól esik."
Papp Miklós vasárnap esti írása a 777-en!
/posztok.hu
A Fidesz nyert az időközin Újbudán is!
Lehet itt árnyékkormányozni, de azt hiszem ma este más lesz a program az Apró-villában!
Ez már tényleg végzetes!
A baloldal fellegvárában Zuglóban győzött a Fidesz…
Karácsony a baloldal legrosszabb kabalája!
, akkor azt így képzeljük el. Ha van a pokolnak tüze

️


